+420 777 055 545

Svatební koláčky Praha

Naším heslem je: „My, na vás nešetříme.“, a proto Vám můžeme nabídnou jak na svatbu, tak na firemní akce naše skvělé svatební koláčky. Ty na trhu vynikají zejména svou kvalitou a opravdovou chutí. Nekupujete si chuť suchého těsta, rozmáčeného těsta nebo dokonce koláčky, které se drolí. Kupujete si opravdovou explozi chutí.

Můžeme Vám nabídnout velké množství příchutí od tradičního máku, tvarohu, povidel, ořechů..., až po rybízové či angreštové varianty. 

Stejně tak Vám můžeme nabídnout naše i naše moravské koláčky, jejichž receptura je prověřena a vypilována mnoha generacemi.

Standardní velikost jednoho koláčku je od 3,5 cm a váží cca. 6 gramů, záleží vždy na druhu a příchuti. Pokud byste ale chtěli koláčky větší či menší, není to pro nás žádný problém. Koláčky prodáváme na kilogramy a v jednom kile je cca. 250 kusů – 280 kusů.

Můžeme zaručit skvělou kvalitu našich koláčků po dobu min. 3 dní, ale vzhledem ke kvalitě receptu vydrží i týden a v případě vzduchotěsného zabalení, nebo uskladnění v mrazáku i déle.

Koláčky Vám můžeme dodat v dortových krabicích, nebo přímo v naplněných výslužkách, kdy máme na výběr zcela originální laserem vyřezánavané krabičky, aby byla Vaše svatba opravdu jedinečná.

Cena kilogramu koláčků je od 420 Kč, záleží vždy na Vašich individuálních požadavcích. Minimální odběr našich koláčků jsou 4 kilogramy.

Nabízíme Vám také ochutnávku, na které je možné zjistit další detailní informace.

Svatební koláčky pečeme převáženě pro klienty z Prahy a okolí, ale případně můžeme svatební koláčky dodat i do jiných lokalit České republiky.


Více fotek uvidíte v naší galerii.